"לעדי וליוני יש רצון אמיתי לתת פתרון מותאם-לקוח "טיילור מייד" ולא מוצר מדף. כיף לעבוד איתם והמענה שלהם מהיר מאוד. הפעילות שהם פיתחו עבור הצרכים שהעלתי הייתה ממוקדת ומדויקת והצליחה להעביר את מטרות ההדרכה בצורה משחקית וכיפית ואף לייצר אצל הלומדים engagement חזק במיוחד לתוכן ההדרכה."

 
עילי שוורצמן, Training & Development, נספרסו ישראל

"עדי היא יועצת ארגונית המומלצת על ידינו, מנהלים ועובדים מתחברים אליה במהירות והיא יוצרת קשר אישי מקצועי ואותנטי, שמאפשר עבודה משותפת אפקטיבית במיוחד.

עדי בעלת אוסף יכולות אישיות גבוהות, מרמת ההיענות לכל אתגר, דרך הקליטה המהירה של הצרכים והמטרות, ועד ליכולת תרגום של תוכניות לפרקטיקה, ועבודתה מאופיינת ביצירתיות ובגמישות מחשבתית והנחייתית."

לאה פרייברג, מנהלת הדרכות ניהוליות, בנק מזרחי טפחות

"יוני מלווה אותי תקופה ארוכה, במהלכה אני מקבל חוויה של רצינות, מקצועיות ורצון גדול. יוני מאוד קשוב לכל מה שקורה בארגון, עם פתיחות גבוהה לעשות עבודה עם מה שמגיע אליו. יודע לייעץ ולסייע לתהליכים לקרות בצורה מיטבית ויש לי ביטחון שכשאצטרך אותו הוא יהיה שם."
איציק גזיאל, מייסד ומנכ"ל, חווה ואדם

"חדר בריחה "החפרפרת" הצליח לרתום את כל העובדים לתוך תרחיש ש"נחת" עלינו במפתיע. האתגרים והמשימות שהותאמו לנו באופן אישי, יצרו בסיס להרחבת שיתופי הפעולה ושיפור הקשרים המקצועיים שבין כולנו.
בזכות המקצועיות, עבודת ההכנה היסודית והיכולת להתאים את אופי הפעילות לאופי המשתתפים, קיבלנו יום מעניין, מלמד ומעשיר שללא ספק יסייע לנו בטווח הקצר וכיריית פתיחה לתהליך פיתוח צוות רחב יותר בטווח הארוך. מומלץ בחום!"

מירון לוי, מנכ"ל, קאנטרי גן עברון

ציטוטים וחוויות ממשתתפים בפעילות

"זה משהו שייחרט, יש פה ממש חשיבה מחוץ לקופסא וזה מאתגר את המקום שאנחנו נמצאים בו".

"המשחק היה חוויתי ביותר, זו אחת מפעילויות ההדרכה שהכי נהניתי בהן בשנים האחרונות".

"הבנתי כמה קל לכל אחד מאיתנו להיות מאוד משימתי ואנחנו משלמים על זה מחירים. אם נגיע למצב שיש בינינו יותר הקשבה ותיאום ציפיות, אנחנו רק נרוויח".

"בעקבות הפעילות פתחנו דלת לשותפויות חדשות בצוות ולפתח חשיבה מערכתית יותר".

"זה היה הרבה יותר טוב מהרבה חדרי בריחה שביקרתי בהם, שיחקתם אותה בענק".

"חדר בריחה "החפרפרת" שנערך במפגש השני של הקורס גיבש במהירות את הצוות בהיבטים של שיתוף פעולה והסתמכות אחד על השני, למען אותה מטרה"

"מודה שאני זוכרת את החומר עכשיו הרבה יותר טוב מאשר מהמצגת שהייתי אמורה ללמוד"

הלקוחות שלנו

דברו איתנו

עדי- 054-7754177

יוני- 052-8557037

דברו איתנו

עדי- 054-7754177

יוני- 052-8557037